تماس با ما
افزودن به علاقمندیها
RSS

 

   ایسنتاگرام instagram   lenzor لنزور:سرویس اشتراک عکس

Register

ورود کاربران

عضویت در سایت، نیاز به فعالسازی ندارد، و در مدّت چند ثانیه میتوانید عضو شوید. پست الكترونيك و ساير اطلاعات شخصي افراد محرمانه تلقي شده و در اختيار هيچ كسي قرار نخواهد گرفت. اخبار مهم از تازه های سایت به اعضای سایت ارسال گردد.اخبار و اطلاعات بیشتر درباره کتاب نفوذ در ماوراء علوم ( رخنه در اسرار ) چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
پنجشنبه ، 1 فروردين 1392 ، 13:26

نفوذ در ماوراء علوم ( رخنه در اسرار ) (چاپ۱۳۹۱):

نفوذ در ماوراء علوم (رِخنه در اسرار). نویسنده: استاد محمّدرضا یحیایی. ویراستار: کبری حکیمی. طراح جلد: سعید بختیاری. ناشر: نماد اندیشه. ‏‫۱۶۷صفحه. رقعی (شومیز). چاپ نخست: پاییز ۱۳۹۱. ۲۰۰۰ نسخه. شابک: 6-1-92789-600-978 . قیمت:۷۰۰۰۰ریال.
نویسنده، صدوچهل (140) کتاب در دست نگارش دارد که به‌ترتیب تقدیم به چهارده‌معصوم «ائمه‌اطهار (ع)» می‌نماید . باشد که مانند چهارده نور ولایت که همگی نوری واحد می‌باشند، این کتاب‌ها هم نوری شوند هم‌راستا با نور ولایت و جلوی پای روندگان راه ائمه اطهار (ع) را روشن نمایند. این کتاب، دوازدهمین کتاب از این سری کتاب‌ها می‌باشد.


Influence Beyond of Sciences (Penetrate the mysteries). Autor: Master MohammadReza Yahyaei.

Editor: Mrs.kobra Hakimi.
Publisher: Namad-e-Andisheh (Symbol of thought). Published in Iran - Tehran.

العربیة:
تخترق ماوراء العلوم (اختراق أسرار). الكاتب: الاستاذ محمدرضا یحیایی. المحرر: السيدة الكبرى حكيمي. الناشر: نماد الانديشه (رمز الفكر). نشرت في ايران - طهران.

 

 

 

مراکز فروش حضوری کتاب « نفوذ در ماوراء علوم (رخنه در اسرار)»:

۱. مرکز پخش: .تلفن: /۰۹۳۷۳۲۳۴۱۳۰.

 

[ در این کتاب ، بررسی کاملی جهت فراگیری اخلاق عِلمی دانشمندان بعمل آمده است . همچنین این کتاب محور کار خود را روی وظایف استاد نسبت به شاگرد و همینطور وظایف شاگرد نسبت به استاد قرار داده است . با خواندن و عمل کردن به دستورات و احادیث این کتاب ، شما هم می توانید ، رِخنه در اَسرار و نُفوذ در ماوراء عُلوم این جهان پهناور ، که خداوند حَکیم در سینة انسانهای طالب علم و فضیلت به ودیعه نهاده ، بنمایید . و حتی پا را فراتر نهاده ، و از طریق نور کشف شهود ، مستقیما ً از اَنوار عِلم و حِکمت   الهی ، کسب فیض نمایید . مطالب این کتاب شامل مو ضوعات زیر می باشد :

1- وظایف شاگرد نسبت به استاد 2- وظایف استاد نسبت به شاگرد 3- اخلاق عِلمی دانشمندان 4- سه نظریة فراگیری عُـلوم 5- طبقه بندی عُـلوم 6- فلسفه و اهمیت آن 7- دعای دانشمندان 8- حق عالِم 9- مرگ عُـلما 10- همنشینی با عُـلما و گفتگو با آنها 11- پرسش از عالِم و مذاکره با او 12- بَذل عِلم 13- نَهی از ندانسته گفتن 14- کسی که ندانسته عمل کند 15- روش بکار بستن عِلم 16- کسی که از عِلم خود معیشت خورَد و بِدان بنازد 17- لزوم حُجت و ثُبوت مسئولیت بر عالِم 18- فَضل عِلم و عالِم 19- روایت کـُتب و حدیث و فَضل نوشتن و اَخذ به کُتب. 21- داستان عبرت‌آموز دیدار حضرت موسی (ع) با حضرت خضر (ع). 22- سیرۀ لقمان حکیم. 23- کلاس درس حضرت امام جعفر صادق (ع). 24- در جستجوی استاد. 25- حضرت امام جعفر صادق (ع)، مغز متفکر جهان شیعه. 26- آگاهی و اِشراق. 27- معجزۀ عشق. 28- هدف در زندگی. 29- تعلیم و تربیت در سیرۀ ائمۀ اطهار (ع).]

 

موضوع کتاب، نفوذ در ماوراء علوم، نفوذ در قلب سلیمِ (مخزن اسرار) یک استاد و نحوه شاگردی‌کردن است. اگر می‌خواهید درون هر علمی نفوذ کنید باید یکسری کارهایی را قبل و بعد از آن انجام دهید که این کتاب به آن می‌پردازد. در این کتاب، بررسی کاملی جهت فراگیری اخلاق عِلمی دانشمندان بعمل آمده است . همچنین این کتاب محور کار خود را روی وظایف استاد نسبت به شاگرد و همینطور وظایف شاگرد نسبت به استاد قرار داده است. با خواندن و عمل‌کردن به دستورات و احادیث این کتاب، شما هم می‌توانید، رِخنه در اَسرار و نُفوذ در ماوراء عُلوم این جهان پهناور، که خداوند حَکیم در سینه انسانهای طالب علم و فضیلت به ودیعه نهاده، بنمایید. و حتی پا را فراتر نهاده، و از طریق نور کشف شهود، مستقیما ً از اَنوار عِلم و حِکمت الهی، کسب فیض نمایید.

  از جمله اهداف اصلی کتاب عبارت است از:   می‌فهمیم، انسان باید خود را به بالاترین سطوح و میزان‌هایی به ترتیب سطح ظرفیتی، سطح معرفتی(عرفان، شناخت) و سطح علمی، برسد. فقط دانش‌اندوزی کافی نیست. اگر فردی مدرک تحصیلی بلندمرتبه‌ای بگیرد مغرور می‌شود، زیرا استاد نداشته است که ظرفیت و معرفت به او بدهد و یک‌دفعه به او علم داده است. قبل از اینکه شاگردی کسب علم و دانشی کند و مدرکی بگیرد که در نهایت به غرور بیجا بیانجامد، باید به او ظرفیت و معرفتی داد و از ابتدا پی و پایه او را درست چید. شاگردان، دانشجویان، و طلبه‌ها قبل از رسیدن به علم و دانش و مغرور شدن باید ظرفیت بالا (دریا دل) و معرفت (خودشناسی،خداشناسی) داشته‌باشند تا اگر صاحب علم و دانش شدند به آن عمل صالح و سالم کنند و در راه رضای خدا از آن استفاده کنند. اگر به‌طور مستقیم دانش‌اندوزی کنند، به احتمال زیاد مغرور شده و به بیراهه می‌روند، و از دانش خود علیه انسانیت استفاده می‌کنند. اما اشخاصی که ابتدا ظرفیت و معرفت کسب کرده‌اند، از علم و فناوری برای خدمت به بشریت استفاده می‌کنند. ما نمی‌خواهیم دانشمندان متخصص خائن به بشریت پرورش دهیم، بلکه دانشمندانی که به انسانیت کمک می‌کنند، می‌خواهیم.

مخاطبان اصلی این کتاب: تمام دانشجویان، شاگردان، هنرجویان، دانش‌آموزان، معلمان، اساتید و مربیان است.

ویژگی خاص این اثر، جامع بودن این اثر است؛ به این معنی که به موضوعات کتاب از منظر خدا، پیغمبر(ص)، امامان(ع)، اولیاءالله، حکما، بزرگان و اساتید پرداخته شده است.

بینش و درک مخاطبان از این اثر، مخاطبان محترم با درک صحیح کتاب به بینش جامع‌بودن می‌رسند. در می‌یبابند که نباید مغررو شوند و باید خدمت صادقانه و خالصانه در راه رضای خدا بکنند. اگر فرد شاگرد باشد، باید به استاد احترام بگذارد و خالصانه به سمت کسب علم برود. اگر فرد استاد باشد، باید صادقانه و خالصانه و برای رضای خدا به شاگردانش ظرفیت و معرفت و علم و عمل را آموزش دهد. استاد یحیایی (نویسنده) در زمینه تز جامع می‌گوید:

کمترین مزاياي زندگي  «جامع» همانا احساس امنيت و آرامش و توانايي در مقابل مشكلات مي‌باشد. همچنين با واردشدن به زندگي «جامع» ديگر وقتي براي كارهاي غير ضروري و مخصوصاً گناه كردن، نمي‌ماند . زيرا برنامه‌ريزي زندگي‌تان در دستان خودتان مي‌باشد، نه در دستان ديگران. افراد «جامع» هميشه در يكي از وضعيتهاي زير بسر مي‌برند: «آموزش ديدن، تدريس كردن، تحقيق كردن، بررسي كردن، تفكر كردن، تعمق‌كردن، تدبّر كردن، كسب عِلم و دانش و معرفت، مطالعه‌كردن، تجربه‌كردن، نُت‌برداري، نوشتن تجربيات عِلمي و عَملي خود، عمل‌كردن به عِلم خود، و...». تجربه ثابت كرده است، افراد «جامع‌نگر» به امورات زندگي دنيوي و اُخروي بيشتر از ديگران مُسلط بوده و توسط مهارتشان، بيشترين موفّقيت را كسب نموده‌اند؛ زيرا، از آگاهي و دانش و تجربه بيشتري برخوردار بوده و كمتر دچار اشتباه مي‌شوند. افراد «جامع‌نگر» هيچگاه از كسي و يا چيزي ايراد نگرفته و مشكلات خودشان را روي دوش ديگران نمي‌اندازند؛ زيرا آنها معتقدند كه: «براي مشكلات خود، يا راهي خوب پيدا خواهم كرد، و يا راهي مناسب خواهم ساخت.»

رویکرد نویسنده اثر، بالابردن شعور الهی و انسانی شاگردان است. انسانها دارای چنین شعوری هستند، به همین دلیل این کتاب نوشته شده است و از سالها قبل در کلاسهای استاد یحیایی (نویسنده) تدریس شده است. انسان می‌تواند به بالاترین سطح توانایی و ظرفیت خودش ارتقاء یابد و انسان‌ها به توانایی‌های خودشان پی‌ببرند. انسان باید بدون پیش‌داوری و قضاوت، از منظرهای مختلف و زوایای دیگری به موضوعات نگاه کند، آنهم بدون برخورد مستقیم با آنها، و بدون دخل و تصرف در آنها.

بازخورد خوانندگان:

شگفت‌زده شده‌اند. خوانندگان، درون یک انرژی وارد شده‌اند که این نیرو آنها را به سمت کسب دانش و معرفت برده‌است و می‌خواهند از این پس، عمل کنند انجام دهند و فعالیت‌شان را بیشتر کنند، وقت‌شان را به بطالت نگذرانند و پیشرفت کنند.

نگاه آسیب شناسی:

 

یحیایی تحقیقاتی که کرده‌، به این نتیجه‌ رسیده‌ است که انسان‌ها از همان پایه (کودکی) با علم جامع آشنا نبودند، برای همین دنیا رو به سوی آرامش و امنیت نرفته است بلکه همراه با پیشرفت فناوری، جنگ و خونریزی و ناامنی و فساد و فحشا و ترس از آینده، گریبان‌گیر بشر شده است.

پیشنهاد:

 

کتاب «نفوذ در ماوراء علوم (رخنه در اسرار)» را به تمام وزارت‌خانه‌ها بخصوص آموزش و پرورش و آموزش عالی برای تدریس به تمامی افراد در سنین مختلف داده شود تا کارایی خودش را در سرتاسر جامعه نشان دهد.

کتاب نفوذ در ماوراء علوم (رخنه در اسرار)، نویسنده: استاد محمّدرضا یحیایی

 
کتاب نفوذ در ماوراء علوم (رخنه در اسرار)، نویسنده: استاد محمّدرضا یحیایی

گنجینه کتاب نوسا بوک | نفوذ در ماوراء علوم (رخنه در اسرار)

 بانک کتاب مرکزی | نفوذ در ماوراء علوم (رخنه در اسرار)

 

 شبکه کتابخانه‌های سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران (کتابهای داغ)| نفوذ در ماوراء علوم

 

راه مبین| کتاب «نفوذ در ماوراء علوم (رِخنه در اسرار)» منتشر شد ۱۳۹۱/۰۹/۲۷

انقلاب نیوز | کتاب «نفوذ در ماوراء علوم؛ رخنه در اسرار» منتشر شد ۱۳۹۱/۰۹/۱۵

 

فیس‌بوک| نفوذ در ماوراء علوم ( رِخنه در اسرار )

خبرگزاري دانشجو | «نفوذ در ماوراء علوم» با تاکید بر لزوم آموزش مراتب کمال منتشر شد ۱۳۹۱/۰۹/۱۵

با خانواده| «نفوذ در ماوراء علوم» با تاکید بر لزوم آموزش مراتب کمال منتشر شد ۱۳۹۱/۰۹/۱۴

سرشت | «نفوذ در ماوراء علوم» با تاکید بر لزوم آموزش مراتب کمال منتشر شد ۱۳۹۱/۰۹/۱۴

خبرگزاری کتاب | «نفوذ در ماوراء علوم» با تاکید بر لزوم آموزش مراتب کمال منتشر شد ۱۳۹۱/۰۹/۱۴

پایگاه حبری اتقان| كتاب «نفوذ در ماوراء علوم (رِخنه در اسرار)» منتشر شد ۱۳۹۱/۰۹/۱۰

خبر شهریار| كتاب «نفوذ در ماوراء علوم (رِخنه در اسرار)» منتشر شد ۱۳۹۱/۰۹/۱۰

خبرگزاری‌قرآنی(ایکنا)| كتاب «نفوذ در ماوراء علوم (رِخنه در اسرار)» منتشر شد ۱۳۹۱/۰۹/۰۷

فن آوران توتیا|خبر پیش از چاپ کتاب نفوذ در ماوراءعلوم ۱۳۹۱/۰۸/۲۶

سخن نیوز|خبر پیش از چاپ کتاب نفوذ در ماوراءعلوم ۱۳۹۱/۰۸/۱۷

چغادک نیوز|خبر پیش از چاپ کتاب نفوذ در ماوراءعلوم ۱۳۹۱/۰۸/۱۶

اصلاح نیوز|خبر پیش از چاپ کتاب نفوذ در ماوراءعلوم ۱۳۹۱/۰۸/۱۶

ساجد نیوز|خبر پیش از چاپ کتاب نفوذ در ماوراءعلوم ۱۳۹۱/۰۸/۱۶

صومعه‌سرا نیوز|خبر پیش از چاپ کتاب نفوذ در ماوراءعلوم ۱۳۹۱/۰۸/۱۵

خبرگزاری کتاب ایران (ایـبنا) - خبر پیش از چاپ کتاب نفوذ در ماوراءعلوم ۱۳۹۱/۰۸/۱۴

با خانواده| - خبر پیش از چاپ کتاب نفوذ در ماوراءعلوم ۱۳۹۱/۰۸/۱۴

 

آخرین بروز رسانی مطلب در جمعه ، 19 شهریور 1395 ، 17:24
 

جدیدترین به روز شده ها

 

قسمت شاخه های 16گانه علوم، سایت در صفحه اصلی هرروز یا هر چند روز یکبار به روز میشود.

دانلود فیلمتورق کتابها 1397.06.23 

   مقالات شاگردان 1397.06.12

پاسخ پرسشها   1397.06.07

  عکس نوشته آموزنده 1397.06.03

 خبرگزاری کتاب- کتاب آیین رزم جامع 1397.04.19

 خبرگزاری کتاب (ایبنا) - کتاب درمان جامع بیماریهای کلیه، مثانه، پروستات 1397.03.29

سخنان حکمت آموز جامع  1397.03.26

عکسهای استاد 1396.12.14

  خبر خبرگزاری قرآن: کتاب آنچه از امام موسی صدر آموختم 1396.11.16

خبر خبرگزاری کتاب درباره چاپ بصیرتهای نُه‌گانه 1396.10.05

فهرست جدید کتابهای نوشته شده از 18 تا 24. 1396.04.20

دو کتاب که پیش‌نیاز مطالعه تمام کتابها هستند، کدامند؟ ۱۳۹۴/۰۲/۲۰

«ئی‌چینگ»و اساتیدهنرهای‌رزمی (۱۳۹۳/۰۲/۱۰).

نشانی های ورودی سایت

www.mry14mn.com

www.mry14mn.net

www.mry14mn.ir

 

پیوندهای مرجع

  ماساز آقایان , قابل توجه بیماران ، درمانجویان، و ناتوانان حرکتی

وب‌سایت ماساژ جامع 

 

 شرکت  پرتو سیستم جامع

جدیدترین کتاب استاد

«بصیرت‌های نُه‌گانه: اسرار 9 کشف‌وشهود» و «آنچه از امام موسی صدر آموختم»، چاپ شد و

«ئی‌چینگ جامع» در مرحله مجوز.  بیشتر بدانید...

 

 ایسنتاگرام instagram  نشانی اینستاگرام استاد

  instagram@master_m.r.yahyaei

 

استیکر تلگرام - نهج الجامع - بخش دوم 1395.07.19 

استیکر تلگرام - نهج الجامع - بخش اول1395.07.19  

جدیدترین مقالات

 

مقاله خواص و دستور تهیه ماءالجُبن (آب پینر یا آب ماست)  (مقالات استاد). (1395/06/08).

توجه: خبر جدید موجودی کتابها

درحال‌حاضر یک‌عدد پوستر ماساژ درمانی، و ۱۲کتاب موجود است. برای خرید، به فروش کتاب مراجعه بفرمایید.

Home مقالات ونامه‌های استاد مصاحبه‌خبرگزاری‌کتاب‌بااستاد.کتاب‌ذن

قانون کپی برداری: استفاده از مطالب این سایت، فقط با ذکر منبع (نام و نشانی سایت) مجاز است.

این سایت، علمی، کاملاً شخصی، مستقل، و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده؛ و عاری از هرگونه «مطالب سیاسی، و یا غیر اخلاقی» می باشد. 

Copyright © 2018. استاد محمّدرضا یحیایی-علوم:روحی,ماوراءالطبيعه,متافيزيک,هنرهای رزمی,چی کنگ,يوگا,طب,عرفان,ذن,مدیتیشن,هیپنوتیزم- استاد محمد رضا یحیایی. Designed by yektaserver.net